O nas

Poznaj lepiej nasze centrum medyczne

Centrum medyczne Aurum Medycyna i Stomatologia ma jasną misję – zapewnienie najwyższej jakości leczenia w atmosferze zaufania, opartego na szacunku wobec pacjentów i współpracowników.

Anna i Piotr Cwalina - właścieciele Aurum

Nasza Misja

Dążymy do nieustannego doskonalenia naszych umiejętności, zarówno fachowych, jak i w relacjach międzyludzkich. W pełni angażujemy się w pracę, a chęć pomocy drugiemu człowiekowi wpływa na dobre relacje z naszymi pacjentami.

Nie tylko leczymy, ale również stawiamy na udzielanie pełnych informacji na temat zdrowia w zrozumiały i przystępny sposób. W razie potrzeby, kierujemy pacjentów do innych specjalistów w naszym zespole oraz poza nim, aby zapewnić kompleksową opiekę medyczną.

Nasz zespół

Poznaj ludzi, którzy tworzą Aurum

Jesteśmy dumni z tego, co robimy. Z pasją wciąż się rozwijamy, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Anna Cwalina - stomatolożka
Anna Cwalina - stomatolożka

Anna Cwalina

lekarz stomatolog,
założycielka i właścicielka centrum medycznego Aurum

W centrum medycznym Aurum zajmuje się realizacją kompleksowych planów leczenia u pacjentów, którzy całkowicie lub częściowo stracili własne zęby. Przeprowadza ich przez proces odbudowy zgryzu, przywracając im piękny i funkcjonalny uśmiech. Specjalizuje się w zaawansowanej opiece stomatologicznej, opierając się na estetycznym leczeniu zachowawczym, protetycznym i implantoprotetycznym.

W stomatologii ujmuje ją najbardziej możliwość przywrócenia komfortu i jakości życia pacjentów. Bo zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko radość z jedzenia. To także pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Studia medyczne ukończyła w 1999r. na Akademii Medycznej w Gdańsku. Od ponad dwóch dekad stale poszerza swoje kompetencje na zaawansowanych kursach z obszaru współczesnej protetyki i implantoprotetyki.

Anna Cwalina

lekarz stomatolog
założycielka i włascicielka centrum medycznego Aurum

Piotr Cwalina

Właściciel Aurum
Specjalista chorób wewnętrznych i nefrologii
Lekarz medycyny estetycznej

Piotr Cwalina

specjalista chorób wewnętrznych i nefrologii, lekarz medycyny estetycznej
założyciel i właściciel centrum medycznego Aurum

W centrum medycznym Aurum wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w zakresie twarzy i szyi. Szczególnie interesuje go działanie toksyny botulinowej i jej zastosowanie zarówno w leczeniu zmarszczek, jak i nadpotliwości oraz bruksizmu.
Wyznaje nadrzędną zasadę umiaru w zmianach rysów twarzy oraz zachowania bezpieczeństwa pacjentów. Dąży do jak najbardziej naturalnych efektów leczenia estetycznego. Dobiera metody i procedury w zależności od aktualnej kondycji skóry oraz ogólnego stanu zdrowia.

Tytuł lekarza uzyskał w 1999 r. na Akademii Medycznej w Gdańsku. Po ukończeniu studiów pracował w akademickiej klinice chirurgii głowy i szyi. W 2003 rozpoczął pracę w Niemczech, gdzie zdobył specjalizację z chorób wewnętrznych, a następnie nefrologii.

Paweł Poniatowski

chirurg szczękowo-twarzowy, implantolog

W centrum medycznym Aurum wykonuje zabiegi wszczepiania implantów oraz skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Przeprowadza także operacje z zakresu chirurgii plastycznej okolicy oka, m.in. plastykę powiek górnych (blefaroplastykę).

Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Przeprowadza operacje w zakresie chirurgii ortognatycznej. Jest jednym z nielicznych specjalistów w Polsce, zajmujących się chirurgią szczękowo-twarzową w ramach oddziałów chirurgii plastycznej. We wszystkich obszarach chirurgii- począwszy od zabiegów resekcyjnych, poprzez zabiegi estetyczne, a na implantacjach kończąc- realizuje holistyczne spojrzenie na twarz pacjenta.

Studia medyczne ukończył w 2009 r. na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, a specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej uzyskał w roku 2018 z najlepszym wynikiem z egzaminu specjalizacyjnego w Polsce.

Paweł Poniatowski

chirurg szczękowo-twarzowy, implantolog

Milena Zając

dyplomowana higienistka stomatologiczna, koordynator ds. kompleksowych planów leczenia

Obowiązki zawodowe wykonuje z dużym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności.

W centrum medycznym Aurum zajmuje się zabiegami higienizacji zębów i ich wybielania, a także prowadzeniem profilaktyki periodontologicznej oraz koordynacją kompleksowego leczenia stomatologicznego. Z pasją asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii oraz implantologii stomatologicznej.

Od wielu lat poszerza swoją wiedzę na profesjonalnych szkoleniach i warsztatach.

Milena Zając

dyplomowana higienistka stomatologiczna,
koordynator ds. kompleksowych planów leczenia

Milena Zając - dyplomowana higienistka stomatologiczna
Milena Zając - dyplomowana higienistka stomatologiczna
Agnieszka Chęsiak - dyplomowana asystentka stomatologiczna
Agnieszka Chęsiak - dyplomowana asystentka stomatologiczna

Agnieszka Chęsiak

dyplomowana asystentka stomatologiczna

Od ponad 10 lat asystuje przy zabiegach stomatologicznych z zakresu protetyki, chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i endodoncji.

W centrum medycznym Aurum wykonuje pracę z zaangażowaniem i pasją. Jej skupienie i opanowanie sprawia, że dostrzega potrzeby pacjenta, a jednocześnie jest świetnym wsparciem dla lekarza. Profesjonalizm i doświadczenie pozwalają jej idealnie dopasować do zabiegu właściwe instrumentarium. Stale podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach zawodowych.

Agnieszka Chęsiak

dyplomowana asystentka stomatologiczna

Aleksandra Wiśniewska

dietetyk kliniczny, specjalista ds. obsługi pacjentów i mediów społecznościowych

Ukończyła studia magisterskie na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach naukowych i kursach.

W centrum medycznym Aurum pracuje głównie z pacjentami z zaburzeniami metabolicznymi, zaburzeniami gospodarki węglowodanowo-insulinowej, chorobami autoimmunologicznymi, nadwagą i otyłością. Indywidualnie dobiera sposób żywienia oraz suplementację do stanu zdrowia.

Zajmuje się również obsługą pacjentów z poziomu recepcji oraz dba o relacje z nimi poprzez media społecznościowe.

Aleksandra Wiśniewska

dietetyk kliniczny, specjalista ds. obsługi pacjentów
i mediów
społecznościowych

Aleksandra Wiśniewska - obsługa pacjenta, media
Aleksandra Wiśniewska - obsługa pacjenta, media

Maja Cwalina

specjalista ds. mediów społecznościowych o profilu medyczno-stomatologicznym

Studentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Poza udziałem w studenckich konferencjach stomatologicznych poświęca czas na poszerzanie wiedzy medyczno-stomatologicznej przez aktywne uczestnictwo w zabiegach chirurgicznych i implanto-protetycznych.

W centrum medycznym Aurum łączy z zaangażowaniem pasję stomatologiczną z fascynacją możliwościami jakie dają współczesne media społecznościowe oraz cyfrowa fotografia.

Maja Cwalina

specjalista ds. mediów społecznościowych
o profilu medyczno-stomatologicznym